Zišla si z nášho chodníka,
ktorý ťa poznal naspamäť,
chcela si letieť, tak si leť,
vo vetre vôňa zaniká,
chcem si ju schovať do vreciek,
samota pre mňa nie je liek.
Tento víkend sa bude niesť v znanemí Vinobrania v Rači. Tohtoročná slávnosť však bude ešte niečím výnimočná, najmä pre milovníkov literatúry. Zajtra, v piatok 14.9.2012 o 16.00h, sa v Obradnej sieni MsÚ Rača uskutoční krst knihy Vinohradnícke povesti, ktorej autarkami sú slovenská spisovateľka Zuzana Kuglerová a Dobroslava Luknárová. Všetci ste srdečne [...]
všetko je v pohybe len skala je verná svojim koreňom do puklín zbiera čo ju tlačí a čaká vrásni sa dozrieva až nakoniec ukáže vlastnú tvár vrásky milencov prečítané do poslednej čiarky
Čítajú si z očí na nábreží, kradnú sa svetu navzájom, pri nohách im plachá túžba leží, hľadá si u nich podnájom. V objatí sú pred všetkými skrytí, čas teraz plynie pomaly, v noci svoje nesplnené city na brehu rieky nechali.
„Vzhľadom na to, že ide o chránený objekt, spadá celá vec do gescie ochrannej služby," povedal hovorca pražskej polície.
Zimné vajce s prehľadom prekonalo predošlú rekordnú sumu, za ktorú Christie's vydražila Rothschildovo vajce v roku 2007.
Počas víkendu sa na internete rozšírili aj tvrdenia, že páchateľ počas útoku zakričal: „Alláhu akbar!"
Lietať bude dvakrát do týždňa, a to na jedno z najvyťaženejších európskych letísk, Rím Fiumicino.
Veru, každý liek vo veľkom množstve ...
Pre mňa samota liekom je. Ale nie ...
Preto som to vysvetlil :-) existuje ...
Martinko vieš, že ja som v tomto ...
Ahoj Parížanka, ďakuje, že si nakukla... ...
Celá debata | RSS tejto debaty